„Tajemnice Fotografii”

3…2…1… rozpoczynamy Tydzień Fotografii w Niezapominajce w ramach autorskiego projektu przedszkola „Tajemnice Fotografii”.

Nauczymy się, jak:
UCHWYCIĆ UŚMIECH W KADRZE, WSTRZYMAĆ CZAS, NADAĆ BLASK TEMU, CO MATOWE, PSTRYKNIĘCIEM ZREALIZOWAĆ MARZENIA
NASYCIĆ BARWY ŻYCIA

W dniu 16.04.13 (wtorek) Dużą Niezapominajkę odwiedzi fotograf
Michał Downarowicz,
by przybliżyć nam tajemnice fotografii.
Wykona on także profesjonalną sesję zdjęciową każdej grupy.
W tym dniu prosimy więc, by dzieci były wystylizowane na maskotki swoich grup.

ZAJĄCZKI – kolor szary
ŻABKI – kolor zielony
ŻUCZKI – kolor czerwony
MYSZKI – kolor niebieski
KRECIKI – kolor czarny
JEŻYKI – kolor pomarańczowy

W środę 17.04.2013 w Małej Niezapominajce będą organizowane warsztaty fotograficzne

Dzieci wcielą się w małe modelki i modeli. Zaplanowana jest szalona zabawa, prosimy o ubranie dzieci w wesołe kolorowe stroje.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player